Skip to content Skip to footer

cześć!

Mam na imię Karolina
i chcę Ci opowiedzieć trochę o sobie

Jestem projektantką graficzną i specjalizuję się w tworzeniu identyfikacji wizualnych marek, projektów do druku i opakowań, a także projektowaniu stron internetowych oraz zarządzaniu social mediami.

Moja praca jest dla mnie sposobem na wyrażenie siebie i mojej kreatywności.

Jestem osobą uczuciową i wrażliwą, co pozwala mi wczuć się w potrzeby klientów i lepiej zrozumieć ich oczekiwania oraz pragnienia. Dużo analizuję i zwracam uwagę na detale, ponieważ wiem, że to one wpływają na ostateczny efekt projektu.

Wierzę w magię i choć jestem fanką brokatu oraz błyskotek ✨ to w moich projektach dominuje głównie minimalizm. Często wychodzę poza schematy aby stworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego. Kiedy moja praca jest doceniana i przynosi pozytywne efekty u moich klientów – daje mi to największą satysfakcję i motywację.

Jednym z moich ulubionych kolorów jest brąz, który symbolizuje stabilność, rzetelność i profesjonalizm – cechy, które bardzo cenię zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jednakże, czasem potrzebuję również odrobiny romantyzmu i delikatności. Wtedy sięgam po chabry – kwiaty, które przypominają mi beztroskie dni dzieciństwa i wakacyjne spacery po łąkach. Połączenie tych dwóch kolorów jest dla mnie wyrazem harmonii i równowagi, dlatego stanowią one bazę palety kolorów mojej marki. 🌷

kilka ciekawostek

TYTUŁ MOJEJ AUTOBIOGRAFII BRZMIAŁBY:

Brokatowy jednorożec

typ osobowości:

Rzecznik Infj-t

kiedy nie pracuję, możesz mnie znaleźć:

Spacerującą po brzegu plaży

Stawiam na wartości takie jak:

Zaangażowanie i determinacja

słowo, którego nadużywam:

Masakra

Mój magiczny kamień: 

Kryształ górski

Jestem osobą, która zawsze dąży do osiągnięcia sukcesu

Lubię podejmować wyzwania i nigdy się nie poddaję. Dlatego stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę, by sprostać coraz większym wyzwaniom.

Poza pracą czas spędzam dość różnorodnie. Spacerowanie brzegiem morza i obserwowanie zachodu słońca to jest dla mnie czas, kiedy mogę oderwać się od codziennych obowiązków i zatopić w swoich myślach. W deszczowe dni lubię usiąść pod kocem z książką czy spędzić chwilę przy grach komputerowych. I koniecznie dobra muzyka!

Wierzę, że każdy z nas ma swoje przeznaczenie, dlatego realizuję swoje marzenia i cele. Jestem dumna z tego, co osiągnęłam w mojej pracy i wiem, że jeszcze wiele przede mną.

newsletter!

bądźmy w kontakcie!

Bądź na bieżąco co u mnie. Nie przegap nowości, ofert specjalnych i rabatów, które przygotowałam specjalnie dla moich Klientów!